služba je radosť . . .

Kozmetické štúdio Čadca  Oxygenoterapia Čadca  Kadernícky salón Čadca  Zelené potraviny Čadca 

Konopné produkty

Liečivé konope (technické konope) použité v prírodnej kozmetike značky ANNABIS MEDICAL pôsobí proti bolesti a má výrazne protizápalové, hojivé, antibakteriálne a proti virózne účinky. Pomáha tak pri bežných problémoch ako aj pri vážnych ochoreniach. Zvlášť sa výťažky z konope osvedčujú pri liečbe tzv. civilizačných nemocí a chorôb spojených so starnutím.

Konopné semená a olej sú jedným z najlepších zdrojov esenciálnych mastných kyselín. Okrem vzácnej kyseliny gamma-linoleovej, obsahujú aj omega 6 a omega 3 mastné kyseliny v dokonalom pomere 3 : 1. Na porovnanie ľudská koža ich obsahuje v pomere 4 : 1. Obsahuje takisto všetkých osem esenciálnych aminokyselín. Esenciálnymi sú hlavne preto, že ich ľudské telo nedokáže vyrobiť samo a preto ich musíme prijímať z potravy alebo vstrebávaním.Jednou z hlavných funkcií lipidov (tukov) v kozmetických prípravkoch je, že po ich vstrebaní hornými vrstvami kože vytvárajú bariéru, ktorá zabraňuje postupnému strácaniu kožnej vlhkosti a praskaniu kože. Pri tejto zábrane ostane Vaša pokožka jemná a hladká.

Konope ako také má ale takisto veľmi silné analgetické a protizápalové účinky, ktoré vo svojej podstate zabraňujú starnutiu kože. Dokáže posilniť tvorbu lipidov v pokožke, čím pomáha zaistiť predovšetkým regeneráciu kožných buniek a ochranu pred infekciami a podráždením.

Prezentácia produktov: ..: otvoriť :..