služba je radosť . . .

Kozmetické štúdio Čadca  Oxygenoterapia Čadca  Kadernícky salón Čadca  Zelené potraviny Čadca 

Permanentný make-up obočia

Pernamentný make-up ČadcaPermanantný make-up(PM) je bezpochyby jediný trvalejší spôsob úpravy obočia. Slúži predovšetkým na korekciu chýbajúcej časti obočia. Pri PM sa do kože špeciálnym prístrojom vpravujú prírodné pigmenty, ktoré neobsahujú ťažké kovy, preto sú ľahko odbúrateľné. Pred samotným PM poskytujeme bezplatnú konzultáciu o vhodnosti použitia tejto procedúry.

Koľko " vydrží" permanentný make-up?

Trvanlivosť PM je individuálna, záleži od spôsobu tetovania, použitej farby, imunitného systému zákazníčky a množstva pigmentu v samotnej pokožke.

Je procedúra bolestivá?

Pred samotným PM sa na tetované miesto nanesie lokálne anestetikum, ktoré celú oblasť mierne znecitlivie. Ďaľšie pocity sú subjektívne, záleží od prahu citlivosti klienta.

Je po PM potrebná špeciálna starostlivosť?

Po procedúre sa môže vyskytnúť mierny opuch a začervenanie zhruba na 2 hodiny. Na podporu hojenia sa aplikuje kalciová masť. Nie je vhodné používať žiadne kozmetické produkty. Je potrebné zabrániť namočeniu tetovaných miest vodou počas 5-7 dní. Počas 4-6 týždňov sa neodporúča solárium a sauna. Je dôležité udržiavať tetované miesto v suchu a čistote.

Je PM vhodný pre každého?

Permanentný make-up je vo všeobecnosti univerzálna metóda, nie je však vhodná pre ženy trpiace alergiou alebo kožnými ochoreniami. Nemôže sa aplikovať na patologicky zmenené miesta kože ani na materské znamienka. Rizikom je aj prítomnosť herpesu.

Na Vašu návštevu sa teší kozmetička Terka.