služba je radosť . . .

Kozmetické štúdio Čadca  Oxygenoterapia Čadca  Kadernícky salón Čadca  Zelené potraviny Čadca 

Zelené potraviny

Zelené potraviny Čadca

Zelené potraviny sa stávajú trendom tretieho tisícročia. Odborníci na výživu po celom svete začínajú presadzovať trend green foods (zelené potraviny). Jeho podstatou je, že naša strava by mala obsahovať veľký podiel rastlinnej zložky v surovom stave. Americká výživová asociácia napríklad odporúča minimálne 2 – 3 dávky čerstvej, organicky pestovanej zeleniny denne. Spĺňame kritériá tohto odporúčania? Ak nie, je pre nás každá živá, zelená potravina nesmierne dôležitá! Prečo? Aby sme si život užili v zdraví, nie ho len prežili, častokrát v chorobe. 

Zelené potraviny nie sú liekmi, no napriek tomu liečia a to tak, že pomáhajú telu, aby sa liečilo samo.

Pre súčasného moderného človeka, žijúceho v uponáhľanom svete, sú ideálnym riešením zelené potraviny Green Ways – Mladý jačmeň a Chlorella. Sú mostom medzi prírodou a civilizáciou.
 

Úžitok Jačmeňa Green Ways

Úžitok Jačmeňa Green Ways Čadca

Výťažok z Jačmeňa Green Ways podporuje prirodzené liečebné procesy pri najrôznejších chorobách vrátane astmy, artritídy, kožných problémov, obezity, málokrvnosti, zápchy, impotencie, obehových ťažkostí, cukrovky, srdcových chorôb, rakoviny, vysokej hladiny cholesterolu a obličkových problémov.

Dr. Hagiwara o mladom jačmeni povedal: "Jeho pomoc pri širokej škále chorôb ukazuje, že rastlinná miazga podporuje optimálne fungovanie tela a nezameriava sa na určité ochorenia, ako to robia lieky." Je zjavné, že produkt pôsobiaci proti obezite a ekzémom rovnako ako proti srdcovým chorobám a rakovine je buď "liekom neuveriteľne zázračným", alebo nie je liekom vôbec. Jačmeň Green Ways pomáha skutočnému zázraku – pomôže telu, aby sa liečilo samo...

 

Úžitok Chlorelly Green Ways

Úžitok Chlorelly Green Ways Čadca

Chlorella je prostriedok na široko záberovú očistu. Antioxidanty, ktoré obsahuje, bránia ničivej dominovej smršti voľných radikálov. Znižujú tak riziko poškodenia buniek i samotnej DNA. V Chlorelle obsiahnuté minerálne látky a stopové prvky zvyšujú schopnosť buniek viazať vodu a vyplavovať odpadové látky. Účinne tiež eliminujú jedovaté kovy a bránia ich kumulácii v organizme.

Aminokyseliny a nukleové kyseliny sú materiálom na prestavbu poškodených buniek, čím sa znižuje množstvo bunkového odpadu. Široké spektrum vitamínov skupiny B zvyšuje odolnosť voči stresu a tým znižuje množstvo škodlivých látok vzniknutých z emočného vypätia. Chlorofyl účinkuje protizápalovo a urýchľuje hojenie poškodeného tkaniva. Jeho očistné vlastnosti sú v ľudovej medicíne známe od pradávna.

Vláknina chlorelly odstraňuje nánosy odpadu prichyteného v tráviacom trakte a to veľmi jednoducho – mechanickým pôsobením (ako kefa). Navyše na seba viaže jedovaté látky vrátane ťažkých kovov a vylučuje ich z organizmu. Zásaditým pôsobením v tele reguluje pH a vytvára podmienky na správne fungovanie imunitného systému. Zároveň je výborným probiotikom, čím v tráviacom trakte vytvára „raj“ pre prirodzenú mikroflóru a „peklo“ pre plesne. Zlepšuje imunitnú odpoveď organizmu, ktorý sa stáva odolnejším v boji s baktériami, vírusmi, plesňami i rakovinou.